Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní výcvikový tábor PODMITROV

4. 9. 2012

Tak nám zkončily prázdniny. Pro mě to ale neznamená žádnou pohromu, naopak jsem se posledního srpnového víkendu nemohla dočkat. Ten víkend je totiž již tradičně ve znamení Letního výcvikového táboru na Podmitrově pořádaného kk Tišnov. Se Sargem jsme se zůčastnili již vloni a protože mi to hodně dalo po stránce výcviku i zážitků se skvělou partou lidí, rozhodla jsem se, že ani letos tomu nebude jinak.

Oproti loňskému roku se složení účastníků příliš nezměnilo, protože kdo zažil, touží si ten zážitek zopakovat. Celý prodloužený víkend se nesl v duchu zlepšování toho, co jsem doposud na svých psech stihli napáchat. V 7 ráno jsme byli nemilosrdně hnáni na stopy, po snídani následovaly poslušnosti, poté zábava pro páníčky, oběd a polední klid pro pejsky (páníčci tuto dobu často trávili v místní hospůdce). Po poledním klidnu následovaly poslušnosti, semináře a obrany (letos jsme se věnovali revírům). Celý program byl protkám nejrůznějšími hrami pro páníčky, zkrátka o zábavu nebyla nouze a nevím o nikom, kdo by se nudil, nebo snad měl nadbytek energie. Po večeři probíhaly semináře na téma jak "to" má vypadat a jak "to" děláme my (když se vidíte na obrazovce tak se plácáte do čela, co to s tím psem vlastně děláte, i když nevědomky). No a po práci proběhla zábava, nejprve koordinovaná a posléze volná, stylem co kdo snese.

Víkend to byl opět velmi náročný, pro pejsky i pro nás, ale rozhodně mě nezklamal. Proto bych chtěla poděkovat všem účastníkům tábora za skvělou atmosféru a nezapomenutelné zážitky.

A kdo se chce mrknout jak to probíhalo, tak tady je odkaz na foky Bořka Formánka:

http://formanekborek.rajce.idnes.cz/2012_08_31_Podmitrov_2012_KK_Tisnov

Účastníci zájezdu

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář